about_us_bg.jpg

LION - є одним із невеликого числа підприємств міста, які мають обгрунтовану назву - Фабрика 

Ми працюємо більше 20 років і наша компанія не зраджує своєму основному принципу, якісна продукція за доступними цінами.

Завдяки використанню сучасного  обладнання «HOMAG» Німеччина та  "BIESSE" Італія нам вдалося значно знизити ціни на продукцію. І ми можемо обслуговувати як індивідуальних покупців так і оптових замовників!

Наразі підприємством випускається більше 300 найменувань меблів і це дозволяє охопити значну частину споживчого ринку. Асортимент меблів представлений які ми втілюємо в життя із ескізів вашої задумки. Лідером наших продажів є дитячі меблі, моделі яких оновлюються щороку. 

Наша перевага в тому, що ми виробляємо меблі на замовлення в нестандартних розмірах і працюємо з дизайнерами. 

Потужності нашої меблевої Фабрики дозволяють виготовляти будь які меблі спеціального призначення (шкільні, медицинські, готельні, дитячі, також меблі для ресторанів та гурожитків). 

До числа наших клієнтів входять як приватні особи, так і відомі підприємства із інших областей. Не всі виробники корпусних меблів можуть запропонувати широкий вибір і низьку ціну. Однак меблі компанії «LION» порадують кожного покупця високою якістю і задовольнять потреби найвимогливіших клієнтів.